Inter Projekt

www.InterProjekt.pl  
Teraz jest 24 czerwca 2017, godz. 12:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Co kupić...
PostNapisane: 30 stycznia 2007, godz. 13:43 

Witam, mam pytanko do znawców tematu, jaki router kupić aby stworzć sieć w domu bezprzewodową. Na Router z wifi mam do wydania w okolicach 200zl. Dodatkowo jakie karty pci do komputerow stacjonarnych kupić, na karty ma do wydania do 100zl. Mieszkanie jest dwu pietrowe a grubość scian nie przekracza 30cm. Pozdrawiam

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 30 stycznia 2007, godz. 13:51 

Jako router polecam TP-Link WR642G - AP/router/4eth Atheros 108Mbps link do urzadzenia :
http://www.interprojekt.pl/katalog/kata ... INK-WR642G

Jako urzadzenia klienckie dla komputerow zastosowalbym rowniez karty TP-Link WN651G - PCI 802.11g Atheros 108Mbps, BOX link do urzadzenia :
http://www.interprojekt.pl/katalog/kata ... INK-WN651G .

Zastosowanie urzadzen jednego producenta jest 100 % gwarancja kompatybilnosci sprzetowej oraz poprawnej pracy.

Tytuł: co kupić
PostNapisane: 30 stycznia 2007, godz. 15:15 

Dzieki za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanko, gdybym chciał wzmocnić odbiór sygnału na tych kartach pci, to jakie ewentualnie antenki zewnetrzne mozna by zastosować, mam na myśli taką wolno stojacą antenkę która mozna postawić na półeczce, no chyba że ta konfiguracja zdecydowanie wystarczy i nie bede miał raczej problemów z połączeniem. Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 30 stycznia 2007, godz. 15:29 

Taka konfiguracja powinna byc wystarczajaca. Jezeli jednak chcemy uzyskac jak najlepszy efekt , oczywiscie zewnetrzna antenka jest zalecana. Lada dzien w naszej ofercie pojawia sie biurkowe antenki firmy TP - LINK tak wiec zapraszam do odwiedzania naszej strony www.interprojekt.pl dzial anteny klienckie 2.4 GHz .

Tytuł: co kupic
PostNapisane: 2 lutego 2007, godz. 15:47 

Witam ponownie, sprzet zakupiłem, ale chyba cos jest nie tak, bo jak ja mam to podłaczyć, mając zainstalowaną w domu neostradę, w routerze nie znalałem odpowiedniego miejsca na jej podłaczenie. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 5 lutego 2007, godz. 09:18 

W pierwszym poscie niema zadnej informacji ze dzielonym laczem ma byc neostrada. Router sluzy do podzialu sygnalu dostarczonym standardowym kablem (skretka RJ45). Routery ktore sluza do podzialu np. neostrady znajduja sie tutaj : http://www.interprojekt.pl/koszykMagazy ... -NEOSTRADA . Jezeli modem do neostrady jest podlanczany do komputera za pomoca standardowej skretki mozna podzielic sygnal wpinajac kabel do portu wan routera, w innym przypadku pozostaje wymiana urzadzenia na inne np. ENCORE-ENDSL-A2+WIG lub LINKSYS WAG54G-EU. Aby dokonac wymiany nalezy wejsc na nasza strone www.inteprojekt.pl , zakladka reklamacje , nastepnie zalogowac sie do naszego systemu RMA oraz wypelnic zgloszenie.

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]