Inter Projekt

www.InterProjekt.pl  
Teraz jest 25 czerwca 2017, godz. 01:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Encore A2+R konfiguracja forwarding portów
PostNapisane: 29 lipca 2007, godz. 00:40 

Zakupiłem już drugi router poprzednio był TP-link (także na dwa komputery USB + 1RJ45) i mam problemy z poprawnym działaniem sieci między dwoma podłaczonymi komputerami internet działa prawidłowo przy automatycznym pobieraniu IP oraz przy ustalonym ręcznie, takze wymiana udostępnionych plików nie stwarza problemu, natomiast problem jest w łaczeniu się w aplikacjach a dokładnie jest to niemożność dostania się na serwer postawiony na obojętnie ktorym komputerze np w grze (nie wykrywa serwera), z routerem TP linka działało wszystko bez zarzutu a tu problemy podejrzewam właśnie z forwardingiem portów konfiguracja portów w zakładce NAT skutkuje błedem nie da się dodać kolejnego wyjątku, zmartwił mnie KOMPLETNY BRAK instrukcji poprawnej konfiguracji na tym routerze GS8100 CONFIGURATION MANAGER GUI nigdzie na stronie INTERPROJEKT nie ma choćby jednego SCREENA i zdania dotyczącego konfiguracji tego routera jedyne co zdołałem znaleźć to strona http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/GlobespanVirata/GS8100/eJamming_Station.htm postępuję zgodnie z powyzszymi instrukcjami ale próby dodania kolejnej reguły NAT nie przynosza rezultatu PROSZĘ o kilka zdań na temat poprawnej konfiguracji interfejsu GlobespanVirata/GS8100 do routera Encore A2+R pod dwa komputery to nie może być aż ak trudne :)

PS mała poprawka oczywiście jest manual w dziale dokumentacja do tego routera po angielsku ale interfejs jest calkowicie inny niż GlobespanVirata/GS8100 nawet hasło dostępu jest inne w tym manualu niż w rzeczywistości nie wspomne o innych funkcjach w konfiguracji ...

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]