Inter Projekt

www.InterProjekt.pl  
Teraz jest 28 czerwca 2017, godz. 12:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
 Tytuł: MWGAR problem z portami
PostNapisane: 25 marca 2008, godz. 17:47 

Witam!
Dzisiaj dostałem router: http://www.interprojekt.pl/katalogp.asp ... AR-BLACKAP Podłączyłem, skonfigurowałem wstępnie. Niby działa, ale na komputerze klienckim nie chcą się łączyć z internetem żadne programy poza przeglądarką WWW. Według mnie coś jest nie tak z portami, ale firewall i filtry mam wyłączone. Ktoś może poradzić jak to naprawić?

--
Pozdrawiam,
Jan Kral

Tytuł: Re: MWGAR problem z portami
PostNapisane: 25 marca 2008, godz. 19:54 

Jony napisał(a):
Witam!
Dzisiaj dostałem router: http://www.interprojekt.pl/katalogp.asp ... AR-BLACKAP Podłączyłem, skonfigurowałem wstępnie. Niby działa, ale na komputerze klienckim nie chcą się łączyć z internetem żadne programy poza przeglądarką WWW. Według mnie coś jest nie tak z portami, ale firewall i filtry mam wyłączone. Ktoś może poradzić jak to naprawić?l

Jakie masz lacze, opis po krotce co i jak ustawiles.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 25 marca 2008, godz. 20:15 

Łączę się przez PPPoE. W ustawieniach wpisałem login, hasło, logowanie manualne, wpisałem odpowiedni adres MAC w polu Clone MAC, bo mój dostawca zezwala na dostęp tylko dla określonych maców. Resztę ustawień zostawiłem domyślną, wyłączyłem tylko Wi-Fi, bo na razie mi nie jest potrzebne. Filtracja maców, ip, domen itp na routerze też jest wyłączona (domyślnie).

[ Dodano: Sro Mar 26, 2008 8:08 pm ]
Aaa i jeszcze jedno. W ustawieniach Operation Mode mam ustawione Gateway, kiedy próbowałem ustawić na Bridge widziałem sieć lokalną, taką jak przy połączeniu bezpośrednim do dostawcy, jednak nie miałem internetu, a router (panel w przeglądarce) nie odpowiadał.

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]