Inter Projekt

www.InterProjekt.pl  
Teraz jest 24 czerwca 2017, godz. 12:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
 Tytuł: na jakich urzadzeniach zestawic most 4 km
PostNapisane: 8 lutego 2006, godz. 22:49 
mam siec i odległosc jaka jest pomiedzy jednym a drugim linkiem jest około 3,5-4 km .Pytam o rade na jakim sprzecie na 5GHz zestawic taki link zeby nie było duzych duplikatow .a i jeszcze jedno czy firma INTERPROJEKT podjeła sie takiego zestawienia i za ile. Miejscowosc to Lyski-koło rybnika.jeden punkt to moj dom drugi to kosciuł.

pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz

Tytuł: Most 5ghz
PostNapisane: 9 lutego 2006, godz. 09:41 
Witam
niestety fimra Inter Projekt nie będzie mogła Panu zestawić takiego mostu ;(((
Moje pytanie jest jaką przepustowość na tym moscie chciałby Pan uzyskać i ilu uzytkowników przeżucić.???
Jeżeli miałbybyć to główny most do INTERNETU i kilkudziesięciu userów to zastosowałbym rozwiązanie oparte na płytach RTB511 lub RTB512 lub RTB532 lub RTB532A. Z odpowiednimi modułami radiowymi np: Senao NMP8602 ETSI.
w przypadku b.dużego obciązenia zostaje dobry PC z MT na CF lub HDD . ;)))
Jeżeli chodzi o anteny i okablowanie to zostaje kabel DRAKA MRC400 ( możemy go wykonanć na zamówienie ) oraz anteny panelowe TetraANT 23dbi 5GHz.
Anteny mają jedne z najlepszych paramtrów radiowych jakie spotkaliśmy w antenach panelowych mikorpaskowych. Wykresy tych anten są prawdziwymi parametrami z urządzeń pomiarowych a nie rysowane na papierze za pomocą "cyrkla " jak to jest w większości przypadków....

pzdr
IP :: LK

Tytuł: Re: na jakich urzadzeniach zestawic most 4 km
PostNapisane: 25 marca 2006, godz. 08:34 

palecc napisał(a):
mam siec i odległosc jaka jest pomiedzy jednym a drugim linkiem jest około 3,5-4 km .Pytam o rade na jakim sprzecie na 5GHz zestawic taki link zeby nie było duzych duplikatow .a i jeszcze jedno czy firma INTERPROJEKT podjeła sie takiego zestawienia i za ile. Miejscowosc to Lyski-koło rybnika.jeden punkt to moj dom drugi to kosciuł.

pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz

Jezeli jest widocznosc optyczna to ja nie widze problemu.... Wszystko powinno dzialc bez problemu na MT z 5GHz i do tego wydajnych kartach. Co do anten to Tetry sa ok.

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]