Inter Projekt

www.InterProjekt.pl  
Teraz jest 17 października 2017, godz. 15:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Prośba o pomoc w konfiguracji Sprzętu RB-411 i RB-411U
PostNapisane: 31 października 2009, godz. 03:10 

Witam

Poszedłem do sklepu w celu zakupu jakiegoś klienta AP by połączyc dom z biurem które znajduje się w sąsiednim budynku, a wyszedłem ze sklepu ze sprzętem o którym nigdy nie slyszałem; czyli RB-411 level 3 i RB-411U wraz z osprzętem do pracy w technologii 802.11n.
Jestem podłamany bo nie uprzedzono mnie, że konfiguracja tego sprzętu znacznie różni się taniego routera i laik może sobie nie dać rady a pewną konfigurację muszę mieć zrobioną do wtorku.
Mam uzyskac nastepujący efekt i proszę o pomoc w odnalezieniu się w konfirguracji Sprzętu.
W domu musze mieć skonfigurowany router tak bym miał interent w dwóch laptopach oraz by wysyłać sygnał do sąsiedniego budynku.
W budynku natomiast muszę pod router, który będzie odbierał sygnał z routera z domu, i pod który ma być podłączony switch TP-link, pod który skolei będzie podłączony komputer oraz w drugi port podłączony rejestrator kamer video, docelowo ma byc jeszcze podłączona bramka voip ale to nie w tej chwili jeszcze.
Komputer i rejestrator video muszą mieć dostęp do internetu bo do jednego jak i drugiego muszą mieć dostęp firmy serwisowe.
Rejestrator będzie ciągle wysyłał obraz w "świat" z prędkością ok 2 Mb/s przez przeglądarkę internetową. W dowolnym miejscu w swiecie po podaniu hasła musi byc możliwość podlączenia się by miec podgląd z kamer.
Proszę o konfigurację tego sprzętu, który kupiłem.
Wiem co to WinBox ale potrafie go jedynie włączyć. Niestety po ok 10 sekundach wyskakuje error i następuje zerwanie połączenia z routerem. Każda nastepna próba połączenia prowadzi do tego samego. I nie wiem jak dalej ruszyć.
czekam na pomoc i pozdrawiam.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Prośba o pomoc w konfiguracji Sprzętu RB-411 i RB-411U
PostNapisane: 1 listopada 2009, godz. 08:54 

daj jakieś namiary to przynajmiej postaram się ciebie naprowadzić. co do tego sprzętu jaki kupiłeś, to ktoś chciał ci zrobić dobrze i się nie pomylił, z tym, że ty będziesz dochodził do tego, z tego co piszesz m-ąc, mam kilku klientów którym podłączałem monitoring pod radio i działa ok, kwestia zaprogramowania i zrobienia przekierowań.

PostNapisane: 1 listopada 2009, godz. 16:42 

podaje dane sprzętu, jakie mam wypisane na fakturze:
RouterBoard RB-411 level 3
RouterBoard RB-411U
Karta WLAN Mini PCI TP-LINK TL-WN861N do 300Mbit/s - 2 sztuki
do tego switch który będzie podłączony po stronie rejestratora i komputera/serwera.
jak jeszcze coś to proszę pytać.
pzdr.

PostNapisane: 1 listopada 2009, godz. 18:10 

odezwij się na GG 9431677

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]