Inter Projekt

www.InterProjekt.pl  
Teraz jest 24 listopada 2017, godz. 01:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
 Tytuł: repeater Tonze 2100r
PostNapisane: 11 lutego 2006, godz. 14:53 
Witam , mam problem
otóż kupiłem u was Tonze 2100R02, jeden jako AP drugi ustawiony jako repeater do tego AP, i jest problem ze wspolpracą tych urządzeń, brak stabilnosci , pracuja dobrze przez kilka sek po czym rozlańcza klientów na RP i tak w kółko, wartość DTIM i wszystkiego co sie da ustawiać nie pomaga.

Tonze 2100r02 natomiast b.dobrze wsolpracuje ze smartbridgem-outdoor (ATMEL) w takim trybie.

Proszę mi napisać co zrobić zeby te dwa urządzenia zgrać ze sobą w trybie AP --> RP (zaznaczm ze połączenie jest b.dobre 1km RSSI 60 2-szczelinówki)

Tytuł: ..AW-2100r
PostNapisane: 13 lutego 2006, godz. 21:10 
czy mają ze sobą wspołpracować dwa urzadzenia AW-2100r jak AP i RP..??
JEżeli nie to z jakim RP ???
Może się zdażyć że nie wszystkie chipsety radiowe dobrze ze sobą współpracowały....ATMEL PRISM są tego przykładami ....
Jak Pan sam zauważył z drugim urządzeniem opartym na chipsecie ATMEL nie ma problemu z współpracą....

Tytuł:
PostNapisane: 13 lutego 2006, godz. 23:54 
tak chodzi mi właśnie o dwa Tonze 2100r02, nie współpracują ze sobą prawidłowo, po stronie RP rozłańcza ludków (przez moment jest ok i sekwencyjnie rozłańcza klientow, po czym chwilę znowu jest ok) i tak w kółko.

Dziwi mnie fakt ze 2100r02 bez problemu działa jako RP do smartbridge'a ktorego w takiej konfiguracji uzywam (AP-smartb.-->RP-tonze), a dwa takie same sprzety tonze 2100 nie wspolpracuja prawidlowo, pytanie dlaczego? :?

Tytuł:
PostNapisane: 30 marca 2006, godz. 10:49 
Na niektóre pytania najstarsi górale nie znają odpowiedzi... Zamień miejscami te ap, niech ten co był rp będzie ap i odwrotnie.

Tytuł:
PostNapisane: 30 marca 2006, godz. 12:13 
tak tylko co to da przy takich samych urządzeniach z tym samym firmware, moze INTERNATIONAL ROAMING trzeba wlaczyc dla poprawnego dzialania ?? :? (nie probowalem jeszcze), zobacze..

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]